BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Reikalingi dokumentai

Kreipdamasis dėl neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės išdavimo, asmuo teritoriniam skyriui pateikia šiuos dokumentus:

  • prašymą išduoti kortelę  (prašymą galima užpildyti ir atvykus į NDNT;
  • neįgaliojo pažymėjimą (tik pensijos amžių sukakę asmenys, kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis);
  • 3 x 4 cm dydžio nuotrauką (spalvotą arba nespalvotą);
  • specialiojo poreikio nustatymo pažymos kopiją, jeigu kreipiasi pensijos amžių sukakęs asmuo, kuriam specialieji poreikiai nustatyti iki 2010 m. liepos 1 d.
  • dokumentus siunčiant paštu turi būti pridėta teisės aktų nustatyta tvarka patvirtinta asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (asmens tapatybės kortelės arba paso) kopija.

Dokumentus galima pateikti atvykus į teritorinį skyrių, atsiųsti registruotu paštu arba per pasiuntinį.

Nustačius darbingumo lygį, neįgalumo lygį ar specialiuosius poreikius kortelė asmeniui išduodama per 3 darbo dienas. Kitais atvejais sprendimas dėl kortelės išdavimo priimamas per 15 darbo dienų nuo prašymo gavimo dienos, apie priimtą sprendimą asmuo informuojamas per 3 darbo dienas. 

Kai atstovaujamo asmens vardu kreipiasi asmens atstovas, jis prašyme turi nurodyti savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, ir pridėti atstovavimą patvirtinantį dokumentą, tai pat atstovaujamo asmens vardą, pavardę gyvenamąją vietą ir pasirašyti prašymą.

Jei dokumentai siunčiami registruotu paštu, siunčiamų dokumentų originalų kopijos turi būti patvirtintos įstatymų nustatyta tvarka.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-21