BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Suskubkite dėl siuntimo į NDNT

Data

2020 09 10

Įvertinimas
0
images (1).jpg

Jums nustatytos negalios terminas baigiasi po rugsėjo 14 dienos ir dar neturite naujo gydančio gydytojo parengto siuntimo į NDNT?

Tuomet suskubkite kreiptis į gydytoją, nes negalios termino automatiškai (kaip tai darėme karantino metu ir 90 dienų jam pasibaigus) nuo rugsėjo 15 dienos pratęsti nebegalėsime, t. y. pakartotinį negalios vertinimą atliksime tik gavę siuntimą.

Kadangi saugome vieni kitus nuo koronaviruso, labai prašome, jei kreipiatės į NDNT pakartotinai, prašymo nustatyti negalią, siuntimo ir kitų reikalingų dokumentų į NDNT nenešti. Siųskite juos paštu arba palikite prie įėjimo į NDNT esančioje pašto dėžutėje.

Jei iki rugsėjo 14 d. naujo siuntimo gauti nepavyks, NDNT negalios terminą galės nustatyti atgaline data, t. y. nuo tos datos, kai pasibaigė nustatytas terminas.