BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Startavo bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos aktyviosios reabilitacijos asociacija

Data

2020 06 30

Įvertinimas
0
images.jpg

Šiandien pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos aktyviosios reabilitacijos asociacija. Tai šešioliktoji NDNT sutartis su nevyriausybinėmis neįgaliųjų organizacijomis (NVO).

Šiomis sutartimis NDNT ir NVO įteisina bendradarbiavimą ir socialinę partnerystę negalios nustatymo srityje, dalyvavimą renginiuose, konferencijose, akcijose, projektuose ir pan., atitinkančiuose  negalios nustatymo procedūrų tobulinimo siekį ir visuomenės informavimą.  Sutarties šalys įsipareigoja  vienos kitoms teikti konsultacijas ir tarpusavio pagalbą sprendžiant su jų veikla susijusius klausimus.

Siekiant negalios nustatymo skaidrumo ir sudaryti sąlygas pamatyti vertinimo procedūras iš vidaus, sutartis sudariusių NVO atstovams yra sudaromos sąlygos stebėti, kaip atliekamas asmens neįgalumo, darbingumo lygio ar specialiųjų poreikių vertinimas, be abejo, jei asmuo, kurio negalia vertinama, sutinka.