BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Penktadienį NDNT lankėsi šauni „delegacija“ – Vilniaus „Juventos“ gimnazijos mokiniai

Data

2022 06 06

Įvertinimas
2
Vaikų nuotrauka.jpg

Su gimnazistais diskutavome apie negalią – kas ji yra, gal jos nėra, kas nustato negalią, ar žmogus, turintis negalią, yra kitoks, kuo  skiriasi jų kasdienybė nuo kitų, o gal nesiskiria... Kaip skaito knygą ir mato iliustracijas neregys, kaip kalbėtis su žmogumi, sėdinčiu neįgaliojo vežimėlyje, kaip ištiesti ranką tam, kuris rankos neturi, diskutavome, važinėja ar vaikšto vienas iš mūsų susitikimo dalyvių, kodėl NDNT pastato aukštai sužymėti skirtingomis spalvomis, ką reiškia kažkokios „mikroschemos“ prie mūsų durų rankenų... Na, ir už ką galima gauti ordiną iš Prezidento... Mokiniai šį aukštą apdovanojimą net pačiupinėjo savo rankomis!

Šiuo renginiu startavo NDNT  edukacija mokiniams apie negalią.

Maloniai kviečiame pas mus apsilankyti ir kitas mokyklas (kontaktinis asmuo – Nomeda Pikelytė, tel. Nr. 8 686 85940, el. p. [email protected]).