BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Pakeista asmens savarankiškumo klausimyno pildymo tvarka

Data

2020 10 12

Įvertinimas
35
nuotolinis-darbas-internete-be-pried.jpg

Kol šalyje galios ekstremali situacija, asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimynai bus pildomi tik nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad Jums nereikia vykti į NDNT tiek jei kreipiatės dėl negalios nustatymo pirmą kartą, tiek pakartotinai.

Visus reikiamus dokumentus (t. y. gydytojo parengtą siuntimą, prašymą nustatyti negalią asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir 2 nuotraukas) NDNT teritoriniams skyriams pateikite paštu arba palikite prie įėjimo į NDNT esančioje pašto dėžutėje (teritorinių skyrių kontaktai: https://ndnt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai-1).

Gavę Jūsų prašymą nustatyti negalią, per 15 darbo dienų dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno su Jumis susisieksime telefonu arba elektroniniu paštu, nurodytu Jūsų prašyme.