BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Pailgintas automatinio negalios pratęsimo karantino metu terminas

Data

2020 05 28

Įvertinimas
20
info.png

            Jei baigiasi nustatytos negalios terminas, o asmuo iš asmens sveikatos priežiūros įstaigos negavo siuntimo į NDNT, jį automatiškai pratęsime iki karantino pabaigos ir dar 90 kalendorinių dienų jam pasibaigus, t. y. iki rugsėjo 14 d. Ilgesnis laikas skirtas tam, kad asmuo per jį galėtų spėti kreiptis į gydantį gydytoją dėl naujo siuntimo. Todėl visus, kuriems negalios terminas pratęstas automatiškai, raginame nelaukti termino pabaigos, o dėl siuntimo į NDNT į gydymo įstaigas kreiptis iš anksto.


            Ir toliau prašome negaliai nustatyti reikiamus dokumentus NDNT teikti paštu, elektroniniu paštu arba palikti prie įėjimo į NDNT teritorinius skyrius esančiose pašto dėžutėse. Dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno pildymo su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.


            Atkreipiame dėmesį, kad automatiškai pratęsus negalią nauji dokumentai neišduodami – galioja išduoti anksčiau (iki karantino pabaigos ir dar 90 kalendorinių dienų).