BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Negalios terminas gali būti pratęstas automatiškai

Data

2020 12 14

Įvertinimas
4
calendar-deadline-event-reminder-notification-icon-flat-cartoon_101884-757.jpg

Negalios terminas gali būti pratęstas automatiškai

 

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytos negalios terminas ir NDNT nepateiksite naujo siuntimo, terminą iki karantino pabaigos ir dar 90 dienų jam pasibaigus (t. y. iki gegužės 3 d.) pratęsime automatiškai. Tokiu atveju naujas neįgaliojo pažymėjimas ir kiti dokumentai neišduodami  –  iki gegužės 3 d. galios išduoti anksčiau.

Minimu laikotarpiu asmeniui pateikus naują gydančio gydytojo parengtą siuntimą, negalios vertinimas bus atliekamas įprasta tvarka, t. y. terminas automatiškai pratęsiamas nebus.

Jeigu dėl negalios kreipiatės pirmą kartą, atlikti negalios vertinimą net ir karantino metu galėsime tik gavę gydytojo parengtą siuntimą.

Karantino laikotarpiu prašom dokumentų į NDNT nenešti – siųskite juos paštu arba palikite prie įėjimo į NDNT esančioje pašto dėžutėse.

Plačiau apie asmenų aptarnavimą karantino metu ir NDNT teritorinių skyrių kontaktus žr. čia.