BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Klausimyną pakartotinio negalios vertinimo metu pradėjome pildyti nuotoliniu būdu

Data

2022 09 22

Įvertinimas
5
info.jpg

Asmenų, kurie į NDNT kreipiasi pakartotinai, asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti (savarankiškumo) klausimyną pradėjome pildyti telefonu.

NDNT teritorinis skyrius, gavęs asmens prašymą atlikti pakartotinį negalios vertinimą (ir kitus reikiamus dokumentus), susisiekia su asmeniu (ar jo atstovu) telefonu dėl klausimyno užpildymo. Jei tuo metu asmuo neturi galimybės atsakyti į klausimus, suderinamas kitas pokalbio laikas.

Jei asmuo pageidauja klausimyną pildyti „gyvai“, o ne telefonu, jis gali atvykti į NDNT. Asmuo (ar jo atstovas) gali būti pakviestas atvykti užpildyti klausimyną į NDNT tais atvejais, kai NDNT vertintojui pildant klausimyną telefonu kils abejonių dėl asmens (jo atstovo) teikiamos informacijos teisingumo.

Dėl pakartotinio vertinimo asmeniui vykti į NDNT nebūtina. Dokumentus galima atsiųsti paštu ar pateikti per E. pristatymo sistemą. Žinoma, dokumentus galima pateikti ir atvykus į NDNT arba klientui patogiu laiku palikti prie įėjimo į NDNT esančiose pašto dėžutėse.

Asmenims, kurie į NDNT kreipiasi pirmą kartą, klausimynų pildymo tvarka išlieka ta pati – klausimynai pildomi atvykus į NDNT, „gyvai“.