BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Keičiasi NDNT klientų aptarnavimo tvarka

Data

2020 07 03

Įvertinimas
5
internetu.jpg

Norite NDNT teikiamas paslaugas gauti greičiau?

 

REGISTRUOKITĖS INTERNETU:

 

AKTUALU VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS ASMENIMS IKI PENSINIO AMŽIAUS SUKAKTIES, KAI Į NDNT KREIPIAMASI PIRMĄ KARTĄ

  • užsiregistravę iš anksto internetu savo pasirinktu laiku atvyksite į NDNT iškart pateiksite dokumentus ir teritoriniame skyriuje užpildysite asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyną;
  • atvykę be išankstinės registracijos pateiksite tik dokumentus (gali tekti palaukti „gyvoje“ eilėje), o užpildyti asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyną turėsite atvykti kitą kartą Jums paskirtu laiku.
  • dokumentus taip pat galite atsiųsti paštu, įmesti prie įėjimo į NDNT esančiose pašto dėžutėse arba pateikti per E. pristatymo sistemą. Dėl asmens veiklos ir gebėjimų klausimyno užpildymo turėsite atvykti kitą kartą Jums paskirtu laiku.

 

AKTUALU VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS ASMENIMS IKI PENSINIO AMŽIAUS SUKAKTIES, KAI Į NDNT KREIPIAMASI PAKARTOTINAI

Ekstremaliosios situacijos metu internetu registruotis iš anksto nereikia – dokumentus galite pateikti atvykę į NDNT, atsiųsti paštu, įmesti prie įėjimo į NDNT esančiose pašto dėžutėse, pateikti per E. pristatymo sistemą.

Dėl asmens veiklos ir gebėjimų klausimyno užpildymo su Jumis susisieks NDNT  darbuotojas (klausimynas pildomas telefonu arba el. paštu).

 

AKTUALU  PENSINIO AMŽIAUS ASMENIMS

Pensinio amžiaus asmenims internetu registruotis iš anksto nereikia – dokumentus galite pateikti atvykę į NDNT, atsiųsti paštu, įmesti prie įėjimo į NDNT  esančiose pašto dėžutėse arba pateikti per E. pristatymo sistemą.

Dėl asmens veiklos ir gebėjimų klausimyno užpildymo su Jumis susisieks savivaldybės paskirtas socialinis darbuotojas.