BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Kaip kreiptis dėl negalios nustatymo karantino metu?

Data

2020 05 06

Įvertinimas
42
unnamed.jpg

Į NDNT NEVYKITE – jeigu karantino metu baigsis nustatytas negalios terminas, jį iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos) PRATĘSIME AUTOMATIŠKAI. Pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus.  Apie pratęstą terminą IŠMOKAS MOKANČIAS INSTITUCIJAS INFORMUOSIME PATYS, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ, dokumentus pateikite vienu iš šių būdų:

  • PAŠTU,
  • EL. PAŠTU dokumentai@ndnt.lt (skenuotas ar fotografuotas dokumentų kopijas). Skenuojant teikiamus dokumentus ar jų priedus, esant galimybei, prašytume naudoti dokumentų nuskaitymui skirtas programėles, tokias kaip ,pvz., CamScanner. Šią programėlę galite nemokamai atsisiųsti iš  čia https://www.camscanner.com/ (kaip naudotis programėle žr. čia: https://www.youtube.com/watch?v=LUQDCUl1L4g),
  • per E. PRISTATYMO SISTEMĄ,
  • įmesti prie įėjimo į NDNT esančią PAŠTO DĖŽUTĘ (ant teikiamos nuotraukos būtinai užrašykite vardą ir pavardę).

Jei neturite galimybės dokumentus pateikti nė vienu iš šių būdų, tik tokiu atveju į NDNT karantino metu iš ANKSTO REGISTRUOKITĖS INTERNETU https://epaslaugos.ndnt.lt/registracija/login?ReturnUrl=%2fregistracija%2fRegistration%2fRegisterContacts

Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt. 

Gavę dokumentus, DĖL asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti KLAUSIMYNO užpildymo su Jumis SUSISIEKSIME TELEFONU arba EL. PAŠTU.