BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Ar reikia į NDNT registruotis iš anksto?

Data

2022 09 23

Įvertinimas
0
registracija.jpg

Prisiregistruoti iš anksto naudinga tiems, kurie į NDNT kreipiasi pirmą kartą. Vienu kartu pateiksite prašymą nustatyti negalią ir kitus reikiamus dokumentus ir teritoriniame skyriuje užpildysite klausimyną. Atvykę be išankstinės registracijos, galėsite tik pateikti dokumentus – atvykti užpildyti klausimyną teks kitu su Jumis suderintu laiku.

Užsiregistruoti iš anksto galima NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt->IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA arba per E. valdžios vartus.

 

Iš anksto registruotis ir vykti į NDNT nebūtina tiems asmenims, kurie kreipiasi dėl pakartotinio negalios vertinimo, nes jų klausimynai pildomi telefonu, ir pensinio amžiaus asmenims – jų klausimynus pildo gyvenamosios vietos savivaldybės socialiniai darbuotojai, kurie su asmenimis susisiekia patys. Prašymą nustatyti negalią ir kitus reikiamus dokumentus NDNT galima paštu arba palikti pašto dėžutėse prie įėjimo į NDNT.