BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Kur kreiptis, kai nustatoma negalia

Kur kreiptis dėl išmokų, kai Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba nustato negalią?

Nustačius:

neįgalumo lygį (asmenims iki 18 metų) – į SODRĄ,

darbingumo lygį (asmenims nuo 18 m. iki senatvės pensijos amžiaus sukakties) – į SODRĄ,

nuolatinės slaugos arba pagalbos (priežiūros) poreikį (tiek vaikams, tiek darbingo, tiek pensinio  amžiaus asmenims) – į savivaldybių socialinių išmokų skyrius (Klaipėdos rajono gyventojai – į deklaruotos arba faktinės gyvenamosios vietos seniūniją),

automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo poreikį – į SODRĄ,

Dėl papildomos informacijos prašom kreiptis į anksčiau minėtas išmokas mokančias institucijas.

Informacijos apie negalią turintiems asmenims taikomas lengvatas galite rasti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  interneto svetainės tinklalapyje:

https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/socialine-integracija/neigaliuju-socialine-integracija/lengvatos-neigaliesiems-ir-specialiuju-poreikiu-tenkinimas

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-04