„Skaidriai kartu“ naujienlaiškis

2023-05 naujienlaiškis

2022-12 naujienlaiškis

NDNT tapo „Skaidrumo akademijos“ dalyve

NDNT tapo Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos  organizuojamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ dalyve.

„Skaidrumo akademijos“ dalyviais, kurie su ekspertų pagalba kurs korupcijai atsparią aplinką, dalyvaus bendrose veiklose, konsultacijose, mokymuose ir dalinsis savo gerąja patirtimi, tapo 3 ministerijos, 4 įstaigos prie ministerijų, 8 valstybinės įmonės (įtraukiant dukterines), 2 savivaldybės ir 4 savivaldybės valdomos įmonės.

NDNT pasirinko su paskirto eksperto pagalba gerinti skaidrumo kultūrą, pranešėjų apsaugos, procesų ir skaitmenizavimo ir rizikų valdymo antikorupcinę aplinką.

Po vienų metų veiklos  bus įvertintas NDNT antikorupcinės būklės pokytis ir pasiekta pažanga ir pagal poreikį nustatyti papildomi veiksmai, gerinantys įstaigos aplinką. 

Dalyvavimas projekte leis užtikrinti didesnį NDNT procesų skaidrumą ir atvirumą organizuojant tinkamą asmens duomenų tvarkymą informacinėje sistemoje, įdiegiant ir įgyvendinant efektyvius vidinės kontrolės, kokybės audito ir rizikos valdymo sprendimus, laikantis nulinės tolerancijos korupcijai politikos.

Daugiau skaitykite čia.

Atnaujinimo data: 2023-09-30