BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Karjeros galimybės

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT) – įstaiga, nustatanti neįgalumo ir darbingumo lygius ir specialiuosius  poreikius ir jų lygius.

NDNT MISIJA – skatinti neįgaliųjų socialinę integraciją į visuomenę, teikiant profesionalias ir kokybiškas paslaugas.

TIKIME, kad profesionalūs, tobulėjantys ir sąžiningi darbuotojai prisidės prie kokybiškų paslaugų teikimo asmenims, turintiems negalią.

SIEKIAME, kad kiekvienas mūsų komandos narys prisidėtų prie NDNT vertybių puoselėjimo.

PAŽADAME, kad NDNT galėsite jaustis vertinami, reikalingi ir naudingi, pritaikyti savo gebėjimus ir realizuoti idėjas ir dirbti profesionalioje ir draugiškoje darbo aplinkoje.

NDNT SIŪLO:

  • patrauklią darbo vietą, kurioje diegiamos naujovės, ugdomas personalas, puoselėjama bendradarbiavimo kultūra;
  • pasitikėjimu ir pagarba grįstą darbo atmosferą;
  • lanksčias darbo sąlygas.

JEI ESI ATSAKINGAS IR NEBIJAI IŠŠŪKIŲ - PRISIJUNK PRIE MŪSŲ! 

Darbšti, kvalifikuota ir darni komanda yra kiekvienos įstaigos sėkmingos veiklos garantas. Tai suprasdami, mes nuolat ieškome perspektyvių ir motyvuotų darbuotojų.

Kviečiame peržiūrėti NDNT siūlomas laisvas darbo pozicijas, o jei neradote sau tinkamos – atsiųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu [email protected],  turite klausimų – prašom kreiptis tel. (8 5) 213 94 31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-12