BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


DUK

Užduokite klausimą

*Pažymėti laukai yra privalomi.

Užduoti klausimą
Išvalyti
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
 • Profesinės reabilitacijos poreikių nustatymas 4
  • 1.

   Ar mokama netekto darbingumo pensija, jei mokama profesinės reabilitacijos išmoka?

   Profesinės reabilitacijos išmoka skiriama ir mokama neatsižvelgiant į kitas asmens gaunamas pajamas.

   Atnaujinta: 2021 04 02

  • 2.

   Kokius dokumentus reikia pateikti dėl profesinės reabilitacijos paslaugų poreikio nustatymo?

   Asmuo, gavęs Užimtumo tarnybos siuntimą į NDNT nustatyti profesinės reabilitacijos paslaugų poreikį, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas pateikia arba išsiunčia jį registruotu laišku NDNT teritoriniam skyriui.  

   Kartu su siuntimu reikia pateikti šiuos dokumentus:

   • prašymą nustatyti profesinės reabilitacijos paslaugų poreikį (prašymo formą rasite Tarnybos interneto svetainėje: www.ndnt.lt-> Prašymai-> Prašymo dėl profesinės reabilitacijos paslaugų forma); 
   • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

   Asmenims, kurie pirmą kartą kreipiasi į NDNT dėl darbingumo lygio nustatymo, profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis įvertinamas darbingumo lygio vertinimo metu, todėl siuntimo iš Užimtumo tarnybos nereikia.

   Atnaujinta: 2021 04 02

  • 3.

   Kur turėčiau kreiptis dėl profesinės reabilitacijos paslaugų poreikio nustatymo

   Profesinės reabilitacijos paslaugų poreikį NDNT nustato asmenims, kurie pirmą kartą kreipiasi į NDNT dėl darbingumo lygio nustatymo.

   Profesinės reabilitacijos paslaugų poreikis taip pat gali būti nustatytas, jeigu asmuo registruotas Užimtumo tarnyboje ir yra priskirtas vidutinių ar ribotų įsidarbinimo galimybių asmenų grupei ir iki asmeniui nustatyto darbingumo lygio termino pabaigos yra likę ne mažiau kaip 180 kalendorinių dienų ir asmeniui yra išduotas Užimtumo tarnybos siuntimas į NDNT profesinės reabilitacijos poreikiui nustatyti.

   Atnaujinta: 2021 04 02

  • 4.

   Kas yra profesinė reabilitacija?

   Profesinės reabilitacijos tikslas - padėti asmenims  atstatyti  profesinę  kvalifikaciją ir darbo įgūdžius, įgyti naują profesinę kvalifikaciją ir naujus darbinius įgūdžius.

   Atnaujinta: 2021 04 02