BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Aptarnavimo tvarka

Teritorinių skyrių darbo laikąadresus ir kontaktus žr. čia.

NDNT, siekdama sudaryti galimybes asmenims, norintiems ir privalantiems teisės aktų nustatyta tvarka pateikti prašymus asmeniškai, kiekvieną trečiadienį papildomai skiria dvi valandas asmenų prašymų priėmimui pasibaigus darbo laikui.

Asmenys dokumentus NDNT gali pateikti asmeniškai atvykę į teritorinį skyrių, atsiųsti paštu arba per pasiuntinį. Vizito į NDNT iš anksto galima registruotis tinklalapyje žr.čia arba per El. valdžios vartus.

Kai asmens vardu į NDNT kreipiasi jo atstovas, pastarasis turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir patvirtinti savo teisę atstovauti kitą asmenį.

Primename, kad siuntimas į NDNT galioja 60 dienų.

Prašymų ir skundų nagrinėjimo ir asmenų aptarnavimo viešojo administravimo subjektuose taisyklės

Asmenų aptarnavimo ir jų prašymų nagrinėjimo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tvarkos aprašas

Klientų aptarnavimo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos standartas

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-13