BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Direktoriaus einamųjų metų veiklos užduotys

NEĮGALUMO IR DARBINGUMO NUSTATYMO TARNYBOS PRIE SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS DIREKTORĖS VYTAUTĖS POLUJANSKIENĖS EINAMŲJŲ METŲ VEIKLOS UŽDUOTYS:

1. Organizuoti medicininių negalios vertinimo kriterijų tobulinimą, atsižvelgiant į „E. sveikatos“ portale esančių duomenų pobūdį.

2. Pateikti siūlymus dėl atvejo vadybos modelio įdiegimo NDNT, kad negalią turintys asmenys gautų visą būtiną pagalbą ,,vieno langelio“ principu.

3. Optimizuoti NDNT veiklą, užtikrinant asmens negalios vertinimų paskirstymą, siekiant, kad negalia asmeniui nebūtų vertinama tame pačiame mieste. Priimti būtinus sprendimus „Gydytojų baseino“ įdiegimui.

4.  Modernizuoti neįgaliojo pažymėjimo išdavimą.

5. Atlikti atsparumo korupcijai NDNT vertinimą už 2020-2021 metus ir įgyvendinti būtinas priemonės galimos korupcijos pasireiškimui mažinti.

6. Užtikrinti, kad NDNT skirti pavedimai ir užduotys būtų įvykdytos nustatytais terminais. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-08