Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Pasaulinė sveikatos organizacija ir Pasaulio bankas vertina Lietuvos negalios nustatymo sistemą

Data

2019 05 23

Įvertinimas
0
IMG_20190522_145519.jpg

„Jūsų sistema ir dabar yra pakankamai protinga ir detali“, – sakė Pasaulinės sveikatos organizacijos ekspertai, kurie kartu su Pasaulio banko ir  Europos komisijos Paramos struktūrinėms reformoms programos atstovais viešėjo Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje. Kaip teigiamą požymį Lietuvos negalios nustatymo sistemoje jie įvardijo socialinio kriterijaus taikymą.

Svečių delegacija lankėsi NDNT, kad išsamiau susipažintų su mūsų šalyje taikoma negalios nustatymo sistema, kaip Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su Europos komisijos Paramos struktūrinėms reformoms programa įgyvendinamo projekto “Negalios nustatymo tobulinimas” ekspertai.  Jie, išanalizavę šiuo metu taikoma sistemą, teiks rekomendacijas, kaip ją keisti ar tobulinti, kad būtų sudarytos geresnės galimybės užtikrinti neįgaliųjų teises savarankiškai gyventi ir būti įtrauktiems į bendruomenę ir darbo rinką bei plėtoti į individualius poreikius orientuotų bendruomeninių socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugų sistemą.

300121001