Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti Jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti Jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama. 


Informacijos sklaida „gyvai“ pasiteisina

Data

2020 03 10

Įvertinimas
2
susitikimas.jpg

Atsakymų niekada nebūna per daug. Tuo įsitikinome pradėję informacijos sklaidą „gyvai“, t. y. tiesiogiai susitikdami su negalią turinčiais žmonėmis, jų artimaisiais, socialines paslaugas teikiančiais darbuotojais.

Per du šių metų mėnesius penkiolikoje renginių įvairiuose šalies miestuose susitikome su daugiau negu 450 intelekto negalią turinčių asmenų, jiems paslaugas teikiančiais socialiniais darbuotojais ir artimaisiais. Susitikimai vyko bendradarbiaujant su sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Vilniaus viltis“ – NDNT yra bendrijos vykdomo projekto „Nepakantumo korupcijai didinimas neįgalių asmenų tarpe ir neįgalumo ir darbingumo nustatymo procese“. Projekto lektorė Lina Straukė, dalindamasi mokymų įspūdžiais patikino, kad „NDNT atstovų dalyvavimas projekto veiklose labai naudingas. Jūs ne tik atsakėte į dalyvių klausimus, suteikėte informacijos, bet davėte daug daugiau. Dažnai pasibaigus mokymams išgirsdavau, kad dabar jie drąsiai kreipsis į susitikimuose dalyvavusius NDNT darbuotojus, nes tiki, kad jie sąžiningai dirba ir nuoširdžiai bendrauja“.

Manome, kad tokie susitikimai didins visuomenės informuotumą apie negalios nustatymo procesus, o teigiamos projekto dalyvių patirtys kels pasitikėjimą NDNT kaip atvira ir skaidriai dirbančia įstaiga. Būtent todėl tokius susitikus planuojame ir su kitomis tikslinėmis grupėmis.

300121001